Podkolanówki

/Podkolanówki

Podkolanówki przeciwżylakowe

Podkolanówki przeciwżylakowe zalecane są osobom z niewydolnością żylną i zakrzepicą. Sprawdzą się również przy poważnych zaburzeniach krążenia tętniczego, ostrych zapaleniach tkanki podskórnej i stopie cukrzycowej. Podkolanówki przeciw żylakom nie tylko wspomagają leczenie, lecz także zapobiegają ich powstawaniu, dlatego warto je stosować w przypadku ryzyka ich wystąpienia.

Podkolanówki przeciw żylakom – jak nosić i wybrać dobrze?

Są prostym i przede wszystkim bezpiecznym sposobem wspomagającym leczenie niewydolności żylnej i zakrzepicy kończyn dolnych. Najlepsze efekty dostrzegą osoby w początkowym stadium choroby, kiedy to podkolanówki przeciwżylakowe wyraźnie łagodzą objawy i spowalniają lub zapobiegają rozwojowi choroby.

W naszej ofercie dostępne są podkolanówki przeciwżylakowe 1 stopień kompresji i podkolanówki przeciwżylakowe 2 stopień kompresji. Produkty 1 klasy polecane są przede wszystkim w profilaktyce przewlekłej niewydolności żylnej. Mogą je stosować kobiety w ciąży w celu zapobiegania wystąpieniu żylaków. Ponadto sprawdzą się np. po chirurgicznym usunięciu żylaków. Podkolanówki przeciwżylakowe 2 stopień kompresji charakteryzują się umiarkowanym stopniem ucisku. Przyniosą ulgę i złagodzą dolegliwości bólowe przy większych żylakach, po operacjach żylaków oraz przy obrzękach i zagojonych już owrzodzeniach.

Podkolanówki przeciw żylakom polecamy osobom z żylakami na wysokości sięgającej do kolan. Występują w kolorze cielistym i czarnym, a także w wariantach ze stopą zamkniętą i otwartą. Jednym z najbardziej innowacyjnych produktów są podkolanówki przeciwżylakowe Mediven Sheer & Soft AD, charakteryzujące się perfekcyjnym dopasowaniem i wysokim stopniem elastyczności, co oznacza, że są bardzo elastyczne. Zastosowano w nich system Clima Fresh odpowiadający za przeciwbakteryjną ochronę i świeżość przez cały dzień noszenia. Niezawodne usuwanie potu zawdzięczamy technologii Clima Comfort.

Zadbaj o swoje nogi, przynieś im ulgę i odpoczynek oraz pozbądź się nieprzyjemnego napięcia.

Oferujemy Państwu podkolanówki przeciwżylakowe, które doskonale sprawdzają się zarówno w profilaktyce, jak również podczas leczenia objawów niewydolności żylnej. Co więcej, zmniejszają uczucie zmęczenia oraz napięcia w nogach i pozwalają im odpocząć.

Podkolanówki przeciwżylakowe o różnym stopniu kompresji

W zależności od potrzeb znajdą tutaj Państwo podkolanówki przeciwżylakowe o 1 i 2 stopniu kompresji. Zachęcamy do zakupu!